چشم انداز پروژه های آینده

 تضمین کیفیت چیست 

تضمین کیفیت QA راهی برای جلوگیری از خطا و اشکالات پیش آمده در هنگام تحویل محصولات یا ارائه خدمات به مشتری است و تضمین کیفیت طبق گواهی ISO 9000 قسمتی از مدیریت کیفیت کالا در جهت ایجاد اطمینان از انجام الزامات کیفی است.

کیفیت چیست؟

ژاپنی ها کیفیت را اینگونه تعریف میکنند : کیفیت یعنی رضایت مشتری.  به عبارتی دیگر کیفیت یعنی مناسب بودن یک کالا برای مصرف. مطابق تعریف سازمان جهانی استاندارد ISO8402  کیفیت تمامی مشخصات و ویژگی های یک پدیده است که برآورد کننده نیاز های تصریح شده و ضمنی میباشد. چنانچه ملاحضه میشودکیفیت در ارتباط با نیازمندیهای مشتری مطرح میشود. مطابق این تعریف کیفیت همان خصوصیات و ویژگی های محصول است که از جانب مشتری تحت عنوان نیاز ها اعلام میشود.این نیاز ها در متن درخواست مشتری ، قرارداد و پیش فاکتور و … به صراحت بیان شده است.

ابتدا باید خواسته های مشتری را کامل درک و دریافت کنیم.سپسد تمامی توان خود را در جهت برآورده  کردن آنها بکار گیریم. تنها در این صورت شانس بقا خواهیم داشت.

در جهان امروز تنها شرکت هایی موفق هستند که به بهترین وجه پاسخگوی خواسته های مشتری باشند.باید توجه داشته باشیم از آنجاییکه کیفیت همان مشخصات درخواست شده توسط مشتری است بنابراین باید بین سطح کیفیت درخواستی یعنی ( مرغوبیت) و (کیفیت) تمایز قائل شویم.

پروژه ی 1 

میکروتوم کرایوستات دیدسبز

پروژه در حال پیشرفت است.

زمان طی شده از شروع پروژه 

 
 

پروژه ی 2

تیشو پلیت دیدسبز

پروژه به اتمام رسید.

زمان طی شده از شروع پروژه

 
 

پروژه ی 3

پنس حرارتی الکتریکی دیدسبز

پروژه به اتمام رسید.

زمان طی شده از شروع پروژه

 
 

  پروژه ی 4

 پنس حرارتی پرتابل الکتریکی دیدسبز

 پروژه به اتمام رسید.

 

زمان طی شده از شروع پروژه

 
 

پروژه ی 5

ظروف دسته دار مخصوص تیشوپروسسور با هدف ارتقاء عملکرد و افزایش ایمنی

پروژه به اتمام رسید.

ورودی ها: نظرات مشتریان

با توجه به نظرات مشتریان و با هدف افزایش ایمنی ظروف، هنگام تعویض محلول ها و افزایش راحتی کاربر اقدام به طراحی دسته بصورت کاملا کاربردی و مستحکم در کنار ظرافت مورد نیاز نموده ایم.

زمان طی شده از اتمام پروژه

 
 

NEW ARTICLES